Krzyż - Dworek Żeromskiego w Ciekotach

  1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    • w poniedziałek: Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy;
    • we wtorek: w tym dniu swoje imieniny będzie obchodził Ojciec Proboszcz, o. Klaudiusz Bartos. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego i obfitości Bożego błogosławieństwa na każdy dzień, opieki Matki Najświętszej i świętych patronów, oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
  3. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach Świętych na potrzeby związane z ogrzewaniem Świątyni, domu klasztornego i salek katechetycznych. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Teresa Chudoment, śp. Marta Korzeńska, śp. Alicja Łukasik oraz śp. Anna Garbień. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty uwrażliwia Wasze serca, byście potrafili dostrzegać Bożą obecność w codzienności, a Niepokalana Matka niech stale oręduje za Wami u Swego Syna.