Najświetsza Maria Panna z Lourdes - Kraków ul. Misjonarska 37

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy;
  • w czwartek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
  • w piątek: wspomnienie NMP z Lourdes i 30. Światowy Dzień Chorego. O godz. 10.00 odbędzie się Msza święta w intencji osób chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia; Msza ta będzie również transmitowana na żywo na naszej stronie parafialnej i Facebooku.
 3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
  • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas VI;
  • we wtorek o godz. 17.00 dla klas VII;
  • w środę o godz. 17.00 dla klas VIII.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ryszard Rumin, śp. Wawrzyniec Biel oraz śp. Michał Kuza. Wieczne odpoczywanie…
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty obdarza Was swymi siedmiorakimi darami, a Matka Najświętsza stale wyprasza potrzebne łaski.