Krzyż - Żywiec

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
    • w poniedziałek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i dra Kościoła
    • we wtorek: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
    • w środę: wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
    • w piątek: wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. W tym tygodniu zakończyliśmy w naszej Parafii czas wizyty duszpasterskiej i Mszy kolędowych z błogosławieństwem mieszkańców. Był to czas zarówno owocnych spotkań i szczerych rozmów, jak i wspólnej modlitwy oraz Państwa wielkiej życzliwości i ofiarności. Pragniemy raz jeszcze z całego serca podziękować za Waszą obecność na Mszach świętych i za ciepłe przyjęcie do Państwa rodzin i domów.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Czesław Radwański, śp. Zygmunt Knapek, śp. Stanisława Łukasik oraz śp. Władysława Szostak. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień.