Krzyż na Górze Pilsko - Tylko w Bogu mam zaufanie

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w środę: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
  • w piątek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
 3. Plan Mszy święte kolędowych w tym tygodniu (godz. 19.30):
  • poniedziałek, 17 stycznia: ul. Różyckiego – bloki: 4, 5, 6, 7;
  • wtorek, 18 stycznia: ul. Zygmuntowska, ul. Gnieźnieńska – domki, ul. Radzikowskiego – domki, ul. Pużaka – domki i ul. Czerwieńskiego – domki;
  • środa, 19 stycznia: ul. Pużaka – bloki: 6 i 8, ul. Gnieźnieńska: 22, 24, 26;
  • czwartek, 20 stycznia: ul. Jaremy: 21, 23, 25 oraz ul. Jaremy: 14, 14A, 14B;
  • piątek, 21 stycznia: ul. Czerwieńskiego 10, ul. Pużaka 2 oraz ul. Radzikowskiego – bloki: 66, 72, 74.
 4. Plan kolędy dla mieszkańców Parafii, którzy wypełnili wcześniejsze zgłoszenie:
  • poniedziałek, 17 stycznia, od g. 16.00: ul. Berwińskiego – domki, ul. Chełmońskiego – domki, ul. Mehoffera – domki, ul. Modrzejewskiej – domki, ul. Modrzejewskiej 18 oraz ul. Nałkowskiego – domki.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Anna Gwizdała, śp. Jan Marcinek, śp. Marianna Żurek, śp. Kazimierz Smoleń oraz śp. Grzegorz Krawczyk. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień oraz rozpoczęty Nowy Rok. Niech Jezus Chrystus opromienia Was światłem zbawczej miłości, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza u Niego potrzebne łaski.