CMały Jezus wraz ze św. Józefem - Kościół św. Andrzej Świerada i Benedykta w Tropiu

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana;
  • w środę: Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane jak w dni powszednie; błogosławieństwo świec podczas każdej Mszy świętej. W tym dniu przypada również Dzień Życia Konsekrowanego.
  • w czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza święte w intencji Akcji Katolickiej oraz w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  • w piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji i misjonarzy. Wracamy również do Koronki do Bożego Miłosierdzia oraz adoracji Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od godz. 15.00.
  • w sobotę: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, oraz pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca.
 3. W sobotę, 5 lutego, o godz. 15.00 w kościele odbędzie się spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
 4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zdzisław Piechowicz, śp. Tomasz Haciej oraz śp. Irena Flis. Wieczne odpoczywanie…
 6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na cały rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty obdarza Was swymi siedmiorakimi darami, a Matka Najświętsza stale wyprasza potrzebne łaski.