Karolina Kózkówna

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek: wspomnienie św. Dydaka z Alcali, zakonnika;
  • we wtorek swoje imieniny będzie obchodził o. Edmund Urbański. Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Niepokalanej Matki i Świętych Patronów, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
  • w środę: Święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ;
  • w czwartek: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
  • w piątek: wspomnienie bł. Salomei, dziewicy;
  • w sobotę: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  • w niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 10.30 Msza święta w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i scholi, o godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta.
 3. O. Edmund Urbański wraz z Parafialnym Oddziałem Akcji Katolickiej serdecznie zapraszają na kolejny wykład biblijny, który odbędzie się w czwartek, 18 listopada, po wieczornej Mszy świętej w salce katechetycznej. Jego temat to: „Czytania mszalne szkołą formacji chrześcijańskiej na przestrzeni roku liturgicznego”.
 4. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby naszej Świątyni i domu klasztornego. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Michalina Dołasińska, śp. Alicja Talaga, śp. Marek Lenczowski, śp. Kazimiera Jakób-Doleżal, śp. Ruta Czapla oraz św. Mieczysław Wózek. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty umocni Was swymi darami, abyście z odwagą nieśli światu Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.

RODO

Kancelaria Parafialna

Kancelaria Parafialna czynna
w poniedziałek, środę i piątek
w godz. 9.00-10.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia) i 17.00-18.00

Jubileusz Parafii - 2019

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 1067 gości oraz 0 użytkowników.