Krzyż z wizerunkiem Jezusa - Cmentarz na Rossie

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
    Również dziś podczas Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie i rozdanie dzieciom książeczek pierwszokomunijnych.
    O godz. 18.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie parafialnego duszpasterstwa młodzieżowo-studenckiego „Tau”. Serdecznie zapraszamy.
    • w poniedziałek: wspomnienie bł. Jana Dunsa Szkota, prezbitera;
    • we wtorek: Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    • w środę: wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
    • w czwartek: wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Marcin Kordowisko – Ojcu Solenizantowi już dziś pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Niepokalanej i Świętych Patronów oraz obfitości Bożego błogosławieństwa. O godz. 18.30 zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny.
    • w piątek: wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
    • w sobotę: wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierwszych Męczenników Polskich.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • dla klas VI – w poniedziałek o godz. 17.00;
    • dla klas VII – we wtorek o godz. 17.00;
    • dla klas VIII – w środę o godz. 17.00.
  5. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Zbawiciel świata i zwycięzca śmierci, opromieni Was zbawczym blaskiem swojej miłości, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski dla Was i Waszych bliskich.

Jubileusz Parafii - 2019