Anioł z Krzyżem

1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na ostatnie nabożeństwo różańcowe.
    • w poniedziałek: Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo żałobne.
    • we wtorek: wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). O godz. 17.45 nabożeństwo żałobne.
    • w środę: wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Zakonu Serafickiego.
    • w czwartek: wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, oraz pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
    • w piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • w sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do MB oraz w intencji Róż Żywego Różańca.
  3. Przypominamy, że Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za Zmarłych, zyskują odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące; odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada (włącznie) jest zupełny.
  4. W listopadzie swą uwagę i modlitwę kierujemy szczególnie na Zmarłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich Wiernych na wypominki, które w naszej Świątyni będą odczytywane o godz. 17.45, a następnie na drogę krzyżową o godz. 18.00 i Mszę świętą za Zmarłych zgłoszonych na Wypominki w naszej Świątyni o godz. 18.30, odprawianą na sposób gregoriański. W niedziele Msza święta za Zmarłych będzie odprawiana o godz. 18.00, a  wypominki i droga krzyżowa – o godz. 19.00.
  5. W przyszłą sobotę, 6 listopada, o godz. 15.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Natomiast w niedzielę, 7 listopada, na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie i rozdanie książeczek pierwszokomunijnych.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Piotr Wykurz, śp. Zofia Kolarska, śp. Władysław Klich oraz śp. Halina Sitko. Wieczne odpoczywanie…
  8. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Zbawiciel świata i zwycięzca śmierci, opromieni Was zbawczym blaskiem swojej miłości, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski dla Was i Waszych bliskich.