Jezulatek - Czarna Góra - Parafia Cysterska

1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory kolędowe.
  2. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi Ojciec Salezy Brzuszek. Ojcu solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, opieki świętego patrona oraz Niepokalanej Matki.
    • W poniedziałek – Święto Nawrócenia św. Pawła.
    • We wtorek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
    • W czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
    • W sobotę – wspomnienie św. Hiacynty, dziewicy.
  4. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u br. Daniela.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy gest Waszego serca w utrzymaniu i funkcjonowaniu Naszej świątyni. Zarówno za te ofiary, które składacie do puszek przy wyjściu i za te wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Jan Rymut, śp. Ludmiła Gawlik i śp. Andrzej Dobrek. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Jezus Chrystus, Król Świata, panuje w Waszych sercach i Waszym życiu, pomaga w przezwyciężaniu codziennych trudności, a Niepokalana Matki wyprasza u Niego obfite błogosławieństwo.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.