Młody Jezus ze Św. Józefem - Kościół Norbertanek w Krakowie

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory.
    • We wtorek – wspomnienie Św. Józefa Pelczara, biskupa.
    • W czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdy gest Waszego serca w utrzymaniu i funkcjonowaniu Naszej świątyni. Zarówno za te ofiary, które składacie do puszek przy wyjściu, za te złożone podczas Mszy o błogosławieństwo rodzin jak i za te wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii u brata Daniela.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Marek Wypych, śp. Apolonia Adles oraz śp. Weronika Pasternak. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty uwrażliwia Wasze serca, byście potrafili dostrzegać Bożą obecność w codzienności, a Niepokalana Matka niech stale oręduje za Wami u Swego Syna.

Kolęda 2020/2021

Drodzy Parafianie, ze względów epidemicznych w tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą.

Nie chcielibyśmy jednak pozostawić Was bez modlitwy i Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się Nowy Rok 2021.

Dlatego też wprowadzamy dodatkową Mszę świętą dla rodzin poszczególnych ulic i bloków w dni powszednie o godz. 19.30, a w niedzielę o godz. 16.00, gdzie wspólnie z poszczególnymi rodzinami modlić się będziemy w Waszych intencjach.

Przede wszystkim o zdrowie i Boże błogosławieństwo na nowy 2021 rok.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.