Chrystus Król - Wroclaw

1. Przypominamy, iż w naszej Świątyni wprowadzone są dodatkowe Msze święte o godz. 15.00 i 16.30. W kościele może przebywać jednocześnie 50 osób.
    Dziś o godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji ich patronalnego święta. O godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
    • We wtorek: wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
    • W czwartek: wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera.
    • W piątek: wspomnienie św. Franciszka Antoniego Fasaniego, prezbitera.
    • W sobotę: wspomnienie św. Jakuba z Marchii, prezbitera.
  3. Przypominamy o prowadzonych na żywo transmisjach z naszego kościoła z Mszy świętych wieczornych o godz. 18.30 (wcześniej z wypominków i drogi krzyżowej o godz. 17.45), a w niedziele o godz. 12.00 z sumy (droga krzyżowa o godz. 19.00).
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Antoni Rolak, śp. Stanisława Nowak, śp. Zbigniew Pedrycz, śp. Ewa Sendra, śp. Aleksander Iwuski, śp. Adam Stelmach, śp. Jolanta Jasieńska-Orłowska, śp. Ryszard Klasa oraz śp. Maria Kołodziej. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech Jezus Chrystus, Król Wszechświata, stale króluje w Waszych sercach napełniając je pokojem i miłością, a  Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.