Karolina Kózkówna

1. Od dzisiejszej niedzieli, aż do odwołania, wprowadzamy w naszej Świątyni dodatkowe Msze święte o godz. 15.00 i 16.30. Przypominamy, że w kościele może przebywać jednocześnie 50 osób.
    O godz. 19.00 zapraszamy na wypominki i drogę krzyżową za zmarłych.
    • W poniedziałek: w tym dniu swego patrona będzie czcił o. Edmund Urbański. Ojcu Solenizantowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: darów Ducha Świętego na każdy dzień, opieki Matki Najświętszej, obfitości Bożego błogosławieństwa oraz wszelkiej pomyślności w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • We wtorek: Święto św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, patronki FZŚ.
    • W środę: wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • W czwartek: wspomnienie bł. Salomei, dziewicy.
    • W piątek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
    • W sobotę: wspomnienie Ofiarowania NMP.
    • W niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 18.00 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej z racji patronalnego święta. Planowane na ten dzień przyjęcie kandydatów do Liturgicznej Służby Ołtarza odbędzie się w  późniejszym terminie.
  3. Ze względu na prace remontowe w naszej Świątyni, informujemy, iż piątkowe adoracje Najświętszego Sakramentu zostają wstrzymane aż do odwołania.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jan Szatan oraz śp. Adam Gałczyk. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech Duch Święty umocni Was swymi darami, abyście nieśli światu Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.