Matka Boska Fatimska z Różańcem

1. Przeżywamy dziś XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii zbierają dobrowolne ofiary na papieską Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za wszelkie datki serdecznie dziękujemy.
    O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    • We wtorek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. O godz. 17.30 zapraszamy na ostatnie nabożeństwo fatimskie.
    • W czwartek: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • W piątek: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • W sobotę: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  3. W przyszłą niedzielę, 18 października, podczas Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Informujemy, że w zakrystii i kancelarii parafialnej są przyjmowane wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściu z  kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich drukowanymi literami. Ofiary złożone na wypominki zostaną w całości przeznaczone na remont oświetlenia w kościele.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Maria Kurpiel, śp. Jerzy Musiał, śp. Maria Pietrzyk oraz śp. Józef Serafin. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć mocy Bożego błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Niech Duch Święty umocni Was do mężnego wyznawania wiary i dawania żywego świadectwa o  Jezusie Chrystusie, a Matka Niepokalana stale wyprasza potrzebne łaski.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.