Jezus Ukrzyżowany - Greccio - Włochy

1. Przypominamy, że ze względu na obowiązujący w Polsce stan epidemiczny i zakaz zgromadzeń, nasz kościół został zamknięty do odwołania. Nie możemy w inny sposób zapewnić wyegzekwowania wymogów prawa co do bezwzględnego górnego limitu 5  osób przebywających w Świątyni. Zamówione intencje Mszy świętych są odprawiane według harmonogramu bez udziału Wiernych.
  2. Na naszej stronie parafialnej oraz na parafialnym Facebooku prowadzone są transmisje na żywo z Mszy świętych w dni powszednie o godz. 18.30 oraz w niedziele o godz. 12.00. Transmitowana jest także Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15.00 (oprócz niedziel) w intencji chorych, zakażonych, osób cierpiących z powodu koronawirusa, w intencji służb medycznych i porządkowych, oraz z prośbą o ustanie pandemii w Polsce i na świecie. Zachęcamy do duchowej łączności z nami w tym czasie w Waszych domach i rodzinach poprzez środki masowego przekazu.
  3. Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.
    • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.30 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 18.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18.30 Msza święta w intencji misji i misjonarzy.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. W związku z panującym w Polsce stanem epidemicznym nie będzie comiesięcznych odwiedzin chorych. O godz. 18.00 różaniec, o godz. 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.