1. Przeżywamy dziś Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane również Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to w polskiej tradycji dzień kończący okres bożonarodzeniowy i  kolędowy. O godz. 19.00 zapraszamy na ostatnie nieszpory kolędowe.
    • W środę: wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
    • W czwartek: wspomnienie świętych męczenników Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i  Towarzyszy oraz pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w  intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 w intencji Akcji Katolickiej.
    • W piątek: wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy oraz pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.00 spowiedź dzieci i młodzieży, o godz. 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a  o  18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
  3. Dziś od godz. 15.00 kapłani udadzą się z wizytą duszpasterską na ul. Chełmońskiego 4. Również dziś odbywa się kolęda dodatkowa.
  5. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności śp. Czesław Łodziński oraz śp. Zygmunt Furman. Wieczne odpoczywanie…
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Dobry Bóg stale Wam błogosławi, a Niepokalana Matka nieustannie wyprasza potrzebne łaski.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.