1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
    • We wtorek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
    • W czwartek: O godz. 18.30 Msza święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W piątek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Salezy Brzuszek. Ojcu Solenizantowi pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz nieustannej opieki Najświętszej Maryi Panny.
    • W sobotę: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
  3. Rodziny z Kręgu Domowego Kościoła serdecznie zapraszają na pierwszy film z cyklu „Dobry Seans Filmowy”, który odbędzie się dzisiaj o godz. 15.30 w salce parafialnej. Kolejne projekcje będą odbywały się w każdą trzecią niedzielę poszczególnych miesięcy. W czasie wyświetlania filmu zapewniona będzie opieka nad dziećmi. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia.
  4. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    • Poniedziałek, 20.01: ul. Lentza 2, ul. Murarska 3B, ul. Murarska 3C.
    • Wtorek, 21.01: ul. Lentza 4, ul. Chełmońskiego domki.
    • Środa, 22.01: ul. Lentza 6.
    • Czwartek, 23.01: ul. Weissa 8.
    • Piątek, 24.01: ul. Makowskiego 20, ul. Wielkotyrnowska domki.
    • Sobota, 25.01: ul. Wysockiego domki, ul. Ehrenberga domki.
    • Niedziela, 26.01: ul. Wodzinowskiego, ul. Modrzejewskiej, ul. Berwińskiego – domki oraz ul. Modrzejewskiej 18.
    • Kolędę rozpoczynamy w dni robocze od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, a w soboty i niedziele o godz. 15.00.
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty umacnia Was każdego dnia swymi siedmiorakimi darami, a Matka Niepokalana nieustannie wyprasza u swego Syna obfite błogosławieństwo dla Was i Waszych rodzin.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.