1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
    • We wtorek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
    • W czwartek: O godz. 18.30 Msza święta z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W piątek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu swego patrona będzie czcił o. Salezy Brzuszek. Ojcu Solenizantowi pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego na każdy dzień oraz nieustannej opieki Najświętszej Maryi Panny.
    • W sobotę: Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
  3. Rodziny z Kręgu Domowego Kościoła serdecznie zapraszają na pierwszy film z cyklu „Dobry Seans Filmowy”, który odbędzie się dzisiaj o godz. 15.30 w salce parafialnej. Kolejne projekcje będą odbywały się w każdą trzecią niedzielę poszczególnych miesięcy. W czasie wyświetlania filmu zapewniona będzie opieka nad dziećmi. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przybycia.
  4. Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:
    • Poniedziałek, 20.01: ul. Lentza 2, ul. Murarska 3B, ul. Murarska 3C.
    • Wtorek, 21.01: ul. Lentza 4, ul. Chełmońskiego domki.
    • Środa, 22.01: ul. Lentza 6.
    • Czwartek, 23.01: ul. Weissa 8.
    • Piątek, 24.01: ul. Makowskiego 20, ul. Wielkotyrnowska domki.
    • Sobota, 25.01: ul. Wysockiego domki, ul. Ehrenberga domki.
    • Niedziela, 26.01: ul. Wodzinowskiego, ul. Modrzejewskiej, ul. Berwińskiego – domki oraz ul. Modrzejewskiej 18.
    • Kolędę rozpoczynamy w dni robocze od poniedziałku do piątku o godz. 16.00, a w soboty i niedziele o godz. 15.00.
  6. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Duch Święty umacnia Was każdego dnia swymi siedmiorakimi darami, a Matka Niepokalana nieustannie wyprasza u swego Syna obfite błogosławieństwo dla Was i Waszych rodzin.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.