Krzyż - Przełęcz Zubrzycka

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie Błogosławionej Anieli Salawy, dziewicy patronki FZŚ w Polsce.
    • W piątek: wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła
    • W sobotę: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  3. Kancelaria parafialna – ze względu na remont – będzie czynna jeszcze do piątku tylko popołudniami w godzinach 17.00-18.00 w salce katechetycznej.
  4. W związku ze zbliżającymi się rocznicami 80-lecia istnienia Parafii oraz 40-lecia konsekracji naszego Kościoła, mamy prośbę do wszystkich Parafian o poszukanie w swoich domowych zbiorach i dostarczenie nam podpisanych archiwalnych zdjęć z uroczystości i wydarzeń parafialnych, jakie miały miejsce na terenie naszego Kościoła. Będą one wykorzystane do zrobienia wystawy z okazji wyżej wymienionych Jubileuszy.
  5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej Parafii będą kwestować po Mszach świętych na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Za wszelkie ofiary już dziś składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Jacek Pająk i śp. Krystyna Bartos – mama o. Klaudiusza. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 102 osoby, a 50 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.