Święty Franciszek ze stygmatami

1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
    • We wtorek: Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu.
    • W środę: Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
    • W czwartek: wspomnienie św. Józefa z Kupertynu, prezbitera.
    • W piątek: wspomnienie świętych męczenników: Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
    • W sobotę: Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  3. Kancelaria parafialna od jutra będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9.00-10.00 oraz 17.00-18.00.
  4. W związku ze zbliżającymi się rocznicami 80-lecia istnienia Parafii oraz 40-lecia konsekracji naszego Kościoła, mamy prośbę do wszystkich Parafian o poszukanie w swoich domowych zbiorach i dostarczenie nam podpisanych archiwalnych zdjęć z uroczystości i wydarzeń parafialnych, jakie miały miejsce na terenie naszego Kościoła. Będą one wykorzystane do zrobienia wystawy z okazji wyżej wymienionych Jubileuszy.
  5. Dziś po Mszach świętych przedstawiciele naszej Parafii kwestują na dalsze potrzeby remontowe Świątyni. Za wszelkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać”.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Marek Kogut. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitego Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Niech Najświętsza Maryja Panna weźmie Was w matczyną opiekę i stale oręduje w Waszych intencjach u swego Syna.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.