1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: o godz. 8.00 Msza święta w intencji uczniów i nauczycieli rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny.
    • We wtorek: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w  intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i  młodzieży, o godz. 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Pragniemy poinformować wszystkich Parafian, że od września powracamy do sprawowania Mszy świętych w niedziele o godz. 13.15 i w dni powszednie o godz. 7.30. Kancelaria parafialna – ze względu na remont – będzie czynna do odwołania tylko popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17.00-18.00 w salce katechetycznej. Od najbliższego piątku wznawiamy również piątkowe całodzienne adoracje Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością spowiedzi świętej.
  4. W związku ze zbliżającymi się rocznicami 80-lecia istnienia Parafii oraz 40-lecia konsekracji naszego Kościoła, mamy prośbę do wszystkich Parafian o poszukanie w  swoich domowych zbiorach i dostarczenie nam podpisanych archiwalnych zdjęć z uroczystości i wydarzeń parafialnych, jakie miały miejsce na terenie naszego Kościoła. Będą one wykorzystane do zrobienia wystawy z okazji wyżej wymienionych Jubileuszy.
  5. W czwartek 5 września, po modlitwie różańcowej, Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich sympatyków na spotkanie w salce parafialnej z panią Barbarą Bubula. Tematem spotkania będzie „Obrona rodziny a media”.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Janusz Radko. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Życzymy Wam prawdziwej wiary, wytrwałej nadziei i doskonałej miłości, abyście mogli być Świadkami Jezusa Chrystusa w swojej codzienności.

W związku z nowymi restrykcjami epidemicznymi podyktowanymi przez Sanepid, w  naszej Świątyni mogą przebywać jednocześnie 50 osoby, a 5 osób może zgromadzić się na placu kościelnym.