1. Dziś o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: o godz. 8.00 Msza święta w intencji uczniów i nauczycieli rozpoczynających nowy rok szkolny i katechetyczny.
    • We wtorek: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    • W czwartek: pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 17.00 Msza święta w  intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja, o godz. 18.30 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
    • W piątek: pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16.30 spowiedź dzieci i  młodzieży, o godz. 17.00 Msza święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 18.30 Msza święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej oraz w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Pragniemy poinformować wszystkich Parafian, że od września powracamy do sprawowania Mszy świętych w niedziele o godz. 13.15 i w dni powszednie o godz. 7.30. Kancelaria parafialna – ze względu na remont – będzie czynna do odwołania tylko popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17.00-18.00 w salce katechetycznej. Od najbliższego piątku wznawiamy również piątkowe całodzienne adoracje Najświętszego Sakramentu wraz z możliwością spowiedzi świętej.
  4. W związku ze zbliżającymi się rocznicami 80-lecia istnienia Parafii oraz 40-lecia konsekracji naszego Kościoła, mamy prośbę do wszystkich Parafian o poszukanie w  swoich domowych zbiorach i dostarczenie nam podpisanych archiwalnych zdjęć z uroczystości i wydarzeń parafialnych, jakie miały miejsce na terenie naszego Kościoła. Będą one wykorzystane do zrobienia wystawy z okazji wyżej wymienionych Jubileuszy.
  5. W czwartek 5 września, po modlitwie różańcowej, Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich sympatyków na spotkanie w salce parafialnej z panią Barbarą Bubula. Tematem spotkania będzie „Obrona rodziny a media”.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Janusz Radko. Wieczne odpoczywanie...
  8. Wszystkim Parafianom, dobrodziejom oraz sympatykom i  gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć wszelkich potrzebnych łask i obfitości Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień. Życzymy Wam prawdziwej wiary, wytrwałej nadziei i doskonałej miłości, abyście mogli być Świadkami Jezusa Chrystusa w swojej codzienności.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.