1. Dzisiaj o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca. O godz. 19.00- nabożeństwo różańcowe.
  Również dzisiaj we wszystkich świątyniach naszej Ojczyzny, przeżywamy „XII Dzień Papieski”, jako wyraz wdzięczności Bogu za pontyfikat bł. Jana Pawła II. Episkopat powołał do istnienia fundację „Dzieło Tysiąclecia”, w celu pozyskiwania środków finansowych dla uzdolnionej młodzieży, ale potrzebującej pomocy materialnej. Po Mszach św. odbędzie się kwesta na ten cel.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W poniedziałek - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  We Wtorek - wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  W Środę - wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  W czwartek - św. Łukasza Ewangelisty.
  W sobotę - Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana.

 3. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni, przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 4. Drodzy parafianie; w naszej świątyni rozpoczynamy posługę sakramentu spowiedzi św.- przygotowującej nas do właściwego przeżywania zbliżającej się Uroczystości Wszystkich Świętych, jak również przeżywania Eucharystii, i uroczystości religijnych; w rozpoczętym RokuWiary.
  Dyżury w konfesjonale będą pełnić kapłani
  ; od poniedziałku do soboty w godzinach: od 17.00 do 19.00.

 5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.