1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo różańcowe.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W poniedziałek - wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża.
  We Wtorek - wspomnienie św. Jana Kapistrana, kapłana.

 3. Dnia 29 października o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w salce katechetycznej.

 4. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się za naszych zmarłych. Szczególnym wyrazem naszej pamięci modlitewnej, są wypominki. W naszej świątyni, przyjmujemy na wypominki roczne i miesięczne w zakrystii, po Mszach św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 5. Nauczyciele i uczniowie XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, przy ul. Chełmońskiego 24; zapraszają wszystkich, którym jest bliska nasza szkoła, na uroczystość z okazji 55–lecia jej istnienia. Uroczystość odbędzie się w sobotę 27 października 2012r. o godz. 11.00 w Teatrze Groteska.

 6. Drodzy Parafianie: comiesięczna kwesta na spłacenie pożyczki bankowej, w tym miesiącu nie odbędzie się, ponieważ; ks. proboszcz z Woli Zachariaszowskiej zbierał ofiary na budowę świątyni, a w ubiegłą niedzielę odbyła się kwesta na fundację papieską „ Dzieło Tysiąclecia”.

 7. Siostry Nazaretanki zapraszają na widowisko pt. „Małgorzata”, przygotowane przez Muzyczny Teatr Futryna. Odbędzie się ono 21.10.2012r. w Centrum Kultury im. Św. Jadwigi Królowej ul. Łokietka 60, o godz. 19.15. Serdecznie zapraszamy.

 8. Parafialny oddział Akcji Katolickiej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP zaprasza na wystawę pt. „Skarby Naszej Wiary Różance i Koronki” zorganizowanej z okazji Miesiąca Różańcowego i Dnia Papieskiego. Wystawa znajduje się w dolnym kościele i można ja zwiedzać po Mszach św. w dniach 21 i 28 października 2012 roku.

 9. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.