1. Krzyż - Rudy - Dawne Opactwo CysterskieDzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W piątek: święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
    • W sobotę: wspomnienie bł. Anieli Salawy.
  3. W poniedziałek o godz. 8.00 odbędzie się Msza Święta dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.
  4. W czwartek od godz. 9.00 kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych. O godz. 16.30 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.00 Msza Święta w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.30 Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej.
  5. Metropolita Krakowski Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na XXV Jubileuszową Pielgrzymkę rodzin archidiecezji krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskie, która odbędzie się 10 września. Pielgrzymka rozpocznie się drogą krzyżową o godz. 9.00, a później uroczysta Eucharystia o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich, a w szczególności rodziny do udziału w tym pielgrzymowaniu.
  6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Ewa Bober, śp. Stanisław Kołton, śp. Irena Synowiec, śp. Aleksandra Kołoń. Wieczne odpoczywanie...
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć radosnego przeżywania dnia Pańskiego. Niech Chrystus opromienia Was radością, a Maryja Niepokalana wyprasza u Niego potrzebne łaski.