1. Dzisiaj o godz. 19.00 nieszpory niedzielne.
    • W poniedziałek: wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
    • We wtorek: wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
    • W piątek: wspomnienie bł. Bronisławy. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca: o godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o godz. 17.00 Msza Święta dla nich. O godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a o 18.30 Msza Święta w intencji misji świętych i misjonarzy.
    • W sobotę: pierwsza sobota miesiąca. O godz. 18.00 różaniec, o 18.30 Msza Święta w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W ubiegłą niedzielę po mszach świętych przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby związane z remontem placu kościelnego. Zebrano kwotę w wysokości 5 450 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.
  4. Dzisiaj po mszach świętych stowarzyszenie charytatywne „Dobrosław” przeprowadza dobrowolną zbiórkę na rzecz dzieci ze schorzeniem na zespół Retta.
  5. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Wieczności: śp. Waldemar Kopeć. Wieczne odpoczywanie...
  6. Wszystkim Parafianom, ich gościom oraz dobrodziejom naszej franciszkańskiej Świątyni, pragniemy życzyć radosnego przeżywania dnia Pańskiego. Niech Chrystus opromienia Was radością, a Maryja Niepokalana wyprasza u Niego potrzebne łaski.