1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwa majowe odprawiane są o godz. 18.00 - zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy maryjnej w intencji naszych rodzin oraz o pogłębienie ducha modlitewnego w rodzinach.

• We wtorek – kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
    • W środę - święto św. Apostołów; Filipa i Jakuba.
    • W czwartek - o godz. 9.00 - odwiedziny chorych z sakramentalną posługą, o godz.17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W piątek - Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
    • W sobotę - o godz. 15.00 - spowiedź św. dzieci komunijnych, rodziców i chrzestnych.
    • W niedzielę – o godz. 11.00 Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii. Msze św. o godz. 10.30 i 12.00 będą odprawiane w dolnej kaplicy naszej świątyni.

3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zachęca do zakupu książki ”U boku świętego”, w której kard. Stanisław dziwisz pisze o swojej długoletniej współpracy z Janem Pawłem II i odsłania tajemnice jego świętości. Książka jest dostępna, przy głównym wyjściu i w kiosku z prasą katolicką.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do udziału w 5-dniowej pielgrzymce do sanktuariów Kielecczyzny, Lubelszczyzny i Roztocza w dniach 8-12 lipca. Program jest zamieszczony w gablocie AK i na stronie internetowej parafii. Zapisy są prowadzone w zakrystii w dzisiejszą niedzielę 26 kwietnia oraz za tydzień, tj. 3 maja, po Mszach św. o godzinie 9:00, 10:30 i 12:00 (szczegółowe ogłoszenie).

5. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z ofiarami trzęsienia ziemi w Nepalu Ks. kard. Stanisław Dziwisz prosi diecezjan o modlitwę w ich intencji oraz o zorganizowanie w parafiach zbiórki do puszek na pomoc dla poszkodowanych w dniu 10 maja br.

6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.