1. Dzisiaj o godz. 11.00 - Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii. Msze św. o godz. 10:30 i 12:00 będą odprawiane w dolnej kaplicy naszej świątyni. O godz. 19:00 - nabożeństwo majowe.
    • we wtorek – kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18:30 - Msza św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna,
    • w środę - rozpoczęcie nabożeństw fatimskich o godz. 17:30 - zapraszamy do wspólnej modlitwy,
    • w czwartek - święto św. Macieja Apostoła,
    • w piątek – wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony,
    • w sobotę - święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.
  3. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o braterską solidarność z ofiarami trzęsienia ziemi w Nepalu Ks. kard. Stanisław Dziwisz prosi diecezjan o modlitwę w ich intencji oraz o zorganizowanie w parafiach zbiórki do puszek na pomoc dla poszkodowanych. Dzisiaj po Mszach św. woluntariusze będą kwestować na ten cel.
  4. Grupa teatralna Klubu Seniora Azory serdecznie zaprasza na spektakl pt. „Konstytucja 3 Maja”. Występ odbędzie się w kaplicy dolnej naszego kościoła w niedzielę 17 maja o godz. 17.00.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom naszej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Niech Niepokalana wyprasza nam, naszym rodzinom liczne łaski u Swego Syna.