1. Dzisiaj o godz. 15.00 - adoracja Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich, o godz. 16.00 - Msza św. dla nich. O godz. 19.00 - Nieszpory niedzielne.

• We Wtorek - wspomnienie św. Marty.
    • W Czwartek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana. O godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W Piątek – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. O godz. 18.00 - Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • n
    • W sobotę - Uroczystość Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli, patronki naszej Prowincji Franciszkańskiej. W tym dniu wierni mają możliwość uzyskania odpustu zupełnego. O godz. 18.00 - nabożeństwo różańcowe, o godz. 18.30 – Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

3. W ubiegłą niedzielę, Przedstawiciele naszej parafii kwestowali, po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni i domu klasztornego. Zebrano kwotę wys. 3 567zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące "Bóg zapłać".

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej O. Jonasza Madeja – Misjonarza z Kamerunu, wygłosi okolicznościową homilię i będzie po Mszach św. zbierał dobrowolne ofiary na Misje św.

5. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.

6. Wszystkim zaś wyjeżdżającym na urlopy, życzymy udanego wypoczynku. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.