1. Dzisiaj o godz. 15.00 - adoracja Najśw. Sakramentu którą poprowadzi Franciszkański Zakon świeckich. O godz. 16.00 - Msza św. dla nich. O godz. 19.00 - Nabożeństwo czerwcowe.

• W czwartek – Święto św. Tomasza, Apostoła. O godz. 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.
    • W Piątek – o godz. 18.00 - Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.
    • W sobotę – O godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30 - Msza św. intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

3. Pragniemy poinformować, że w miesiącach wakacyjnych: lipcu i w sierpniu, kancelaria parafialna będzie czynna; w poniedziałki, środy i piątki tylko w godzinach popołudniowych- od godz. 17.00 do 18.00.

4. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na doroczną pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w dniu 13 lipca b.r. (niedziela). Koszt 30 zł. zapisy w zakrystii.

5. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień.