1. Dzisiaj o godz. 19.00 - Nieszpory niedzielne.

• We wtorek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.
    • W Środę - wspomnienie świętych męczenników; Mikołaja Picka, Wilallda i Towarzyszy. Również w tym dniu o godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
    • W czwartek – wspomnienie św. Weroniki Giuliani, dziewicy.
    • W piątek – wspomnienie św. Benedykta, opata, patrona Europy.
    • W sobotę - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.

3. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa, oraz opieki Matki Niepokalanej na rozpoczynający się nowy tydzień. Wszystkim zaś wyjeżdżającym na urlopy, życzymy udanego wypoczynku. Pamiętajmy, że od Pana Boga i jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy, że każda niedzielna Msza św. jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła. Zwróćmy uwagę na nasz ubiór w kościele - niech to będzie strój godny tego miejsca.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.