1. Dzisiaj o godz. 15.00 – Adoracja eucharystyczna, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich. O godz. 16.00 – Msza św. w ich intencji. O godz. - 19.00 - nabożeństwo majowe.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek - wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.
  • We wtorek – Kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza Św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
  • W czwartek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  • W Sobotę - święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny.
  • W niedzielę – o godz. 13.15- Uroczysta Msza św. dziękczynna za 25 lecie sakramentu kapłaństwa - O. Wojciecha Hołuja; naszego Parafianina. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i dziękczynienia za dar Chrystusowego Kapłaństwa.


 3. W ubiegłą niedzielę, trzecią miesiąca maja, po Mszach św. Przedstawiciele naszej parafii kwestowali na potrzeby naszej świątyni. Zebrano kwotę 3.267 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne" Bóg zapłać".

 4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej informuje, że dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12-tej, w salce oazowej będzie miało miejsce zebranie organizacyjne i informacyjne dotyczące pielgrzymki na Litwę.

  Na zebraniu będzie okazja dokonania kolejnej wpłaty za pielgrzymkę, a także uzyskania informacji o sposobie uzyskania karty -Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.
  Kolejna sposobność uzupełnienia wpłat za pielgrzymkę będzie w niedzielę 1.06., na dyżurach w zakrystii, po Mszach świętych o 7:30, 9, 10:30 i 12.

 5. Klub Seniora Azory zaprasza na wystawę swoich prac pt.: „Nasz Święty Jan Paweł II" wystawa powstała, jako dziękczynienie za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła Będzie ją można oglądać dzisiaj 25 maja 2014r. w godz. 7.30 do godz. 14.00 i od 18.45 do 21.00 po Mszach św.

 6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru; życzymy radosnego prze­żywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą swojej łaski, niech swoją miłością błogosławił Wam i Waszym rodzinom.