1. Dzisiaj o godz. 13.15 – O. Pio Gąszczyk odprawi w naszej świątyni swoją Mszę św. Prymicyjną. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i dziękczynienia Panu Bogu; za dar Chrystusowego kapłaństwa. O godz. 19.00 - nabożeństwo majowe.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy
  • We wtorek – Kolejny dzień nowenny do św. Antoniego z Padwy. O godz. 18.30 - Msza Św. z okolicznościową homilią, po Mszy św. procesja Eucharystyczna.
  • W Piątek - święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu.
  • W Sobotę - wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

 3. Dzisiaj w trzecią niedzielę miesiąca maja, po Mszach św. Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na potrzeby naszej świątyni.

 4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej informuje, że w niedzielę 25 maja, po Mszy św. o godz. 12-tej, w salce oazowej będzie miało miejsce zebranie organizacyjne i informacyjne dotyczące pielgrzymki na Litwę. Na zebraniu będzie okazja dokonania kolejnej wpłaty za pielgrzymkę, a także uzyskania informacji o sposobie uzyskania karty - Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego.

  Kolejna sposobność uzupełnienia wpłat za pielgrzymkę będzie w niedzielę 1.06., na dyżurach w zakrystii, po Mszach świętych o 7:30, 9, 10:30 i 12.

 5. Klub Seniora Azory zaprasza na wystawę swoich prac pt.: „Nasz Święty Jan Paweł II" wystawa powstała, jako dziękczynienie za kanonizację Ojca Świętego Jana Pawła II. Będzie ją można oglądać w niedzielę 18 i 25 maja 2014r. w godz. 7.30 do godz. 14.00 i od 18.45 do 21.00. po Mszach św.

 6. Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom na­szej franciszkańskiej świątyni i klasztoru życzymy radosnego prze­żywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego Błogosławieństwa. Życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą swojej łaski, niech swoją miłością błogosławi Wam i Waszym rodzinom.