1. Dzisiaj o godz. 15.00 - rozpoczęcie nabożeństwa czterdziestogodzinnego, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18.00. O godz. 19.00 – Nieszpory niedzielne.

  2. W poniedziałek i we wtorek – po Mszy św. o godz. 8.00 - adoracja Eucharystyczna do Mszy św. wieczornej.

  3. Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele katolickim okres Wielkiego Postu, czyli czterdziestodniowej pokuty. Ma on pobudzić nas do podjęcia zdecydowanej drogi osobistej odnowy i nawrócenia. Msze św. w tym dniu o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 18.30 i 20. Posypanie głów popiołem, na każdej Mszy św. w tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja. Przypominamy, iż w okresie Wielkiego Postu szczególnie należy zachować czwarte przykazanie kościelne: - „Zachować nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w okresach pokuty powstrzymać się od udziału w zabawach". Zachęcamy wszystkich wiernych do religijnego przeżywania czasu Męki Pańskiej.

  4. W Czwartek o godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian; o 16.30 koronka do Bożego Miłosierdzia, o 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja.

  5. W piątek - z racji pierwszego piątku miesiąca o godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, o godz. 17.00 - Msza św. dla nich; o 18.00 - nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 18.30 - Msza św. koncelebrowana, w intencji Misji św. i misjonarzy.

  6. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 - Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W dni powszednie od poniedziałku do piątku nabożeństwo drogi krzyżowej o godz. 18.00.

  7. Przed świątynią odbywa się akcja zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. Lasów Państwowych.

  8. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy spokojnego niedzielnego wypoczynku i dobrego tygodnia. Niech W. Post będzie czasem uświadamiania sobie naszej ludzkiej i chrześcijańskiej godności. Niech prowadzi do wyzwolenia się z wszelkich więzów zła i grzechu oraz do wiernego realizowania naszych codziennych obowiązków.