1. Dzisiaj o godz. 16.30 - Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym.

 2. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30 - Droga krzyżowa, o godz. 17.00 – Gorzkie Żale z kazaniem, pasyjnym. W dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

 3. W poniedziałek nabożeństwo drogi krzyżowej prowadzi Franciszkański Zakon Świeckich,
  we wtorek: Akcja Katolicka,
  w środę: Róże Żywego Różańca,
  w czwartek: Koło Przyjaciół Radia Maryja,
  w piątek: Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci,
  w sobotę: nabożeństwo różańcowe prowadzą duszpasterze .

 4. W tym tygodniu; w dniach: 12, 13 i 14 marca b.r., o godz. 16.30, odbędą się rekolekcje dla młodzieży gimnazjalnej klas; pierwszych, drugich i trzecich przygotowującej się do sakr. Bierzmowania, które poprowadzi: O. Łukasz Buksa – Franciszkański Referent ds. młodzieży. Powyższe rekolekcje będą zaliczone, jako spotkania przygotowujące do sak. Bierzmowania.

 5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni.

 6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy spokojnego niedzielnego wypoczynku i dobrego tygodnia. Niech Wielki Post będzie czasem uświadamiania sobie naszej ludzkiej i chrześcijańskiej godności.