1. Dzisiaj o godz. 15.00 - Adoracja Eucharystyczna, którą poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich, o godz. 16.00 - Msza św. w ich intencji. O godz. 19.00 – Nieszpory niedzielne.

  2. W Sobotę - o godz. 17.30 - nabożeństwo Różańcowe, o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. zamiana tajemnic różańcowych.

  3. W ubiegłą niedzielę, po szach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego i sal katechetycznych. Zebrano kwotę wys. 3.732 zł. Za wszystkie ofiary składamy „Serdeczne Bóg zapłać".

  4. Franciszkanie - opiekunowie Miejsc świętych zapraszają na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach: 3-10 maja b.r. wylot z Warszawy. Szczegółowe informacje można uzyskać w Komisariacie Ziemi Świętej, przy ul. Reformackiej 4.

  5. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.