1. Dzisiaj o godz. 19.00 – Nieszpory niedzielne.

• We środę - w tym dniu swoje imieniny obchodzi O. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; zdrowia i Bożego błogosławieństwa w życiu zakonnym i kapłańskim oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

• W sobotę - święto katedry św. Piotra, Apostoła.

3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej;
    • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
    • n
    • klas drugich – we wtorek o godz. 17.00,
    • klas trzecich - środę o godz. 17.00.

4. Z radością pragniemy poinformować, że alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej; Maciej Kłos, nasz parafianin, dnia 8 maja b.r. pragnie przyjąć świecenia diakonatu. Polecamy naszego parafianina, waszej modlitewnej pamięci.

5. Dzisiaj przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego i sal katechetycznych.

6. Franciszkanie - opiekunowie Miejsc świętych zapraszają na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 3- 10 maja b.r. Wylot z Warszawy. Bliższe informacje znajdują na ulotkach w kruchcie kościoła, lub można je uzyskać bezpośrednio w Komisariacie Ziemi Świętej, przy ul. Reformackiej 4.

7. Nasz Franciszkański Ośrodek Rekolekcyjno-Powołaniowy organizuje w lipcu rekolekcje "Śladami św. Franciszka i innych świętych". Szczegóły dotyczące udziału są na kartkach po chórem.

8. Dyrektor i nauczyciele szkoły podstawowej nr. 119, w Krakowie ul. Czerwińskiego 1, zapraszają przedszkolaki wraz z rodzicami, na dzień otwarty w sobotę 22 lutego b.r. od godz. 10.00 do 13.00.

9. Akcja katolicka przy parafii św. Jadwigi zaprasza na prelekcję ks. Dariusza Oko o inwazji i ideologii Gender. Prelekcja odbędzie się we wtorek 18 lutego o godz. 19.15 w Sali teatralnej przy kościele św. Jadwigi Królowej. Wszystkich gorąco zapraszamy do skorzystania z okazji spotkania się z ks. Oko, który jest bardzo dobrym znawcą tej tematyki.

10. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.