1. Dzisiaj o godz. 19.00 – Nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • We środę - w tym dniu swoje imieniny obchodzi O. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; zdrowia i Bożego błogosławieństwa w życiu zakonnym i kapłańskim oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

  • W sobotę - święto katedry św. Piotra, Apostoła.

 3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej;
  • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
  • n
  • klas drugich – we wtorek o godz. 17.00,
  • klas trzecich - środę o godz. 17.00.

 4. Z radością pragniemy poinformować, że alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej; Maciej Kłos, nasz parafianin, dnia 8 maja b.r. pragnie przyjąć świecenia diakonatu. Polecamy naszego parafianina, waszej modlitewnej pamięci.

 5. Dzisiaj przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego i sal katechetycznych.

 6. Franciszkanie - opiekunowie Miejsc świętych zapraszają na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 3- 10 maja b.r. Wylot z Warszawy. Bliższe informacje znajdują na ulotkach w kruchcie kościoła, lub można je uzyskać bezpośrednio w Komisariacie Ziemi Świętej, przy ul. Reformackiej 4.

 7. Nasz Franciszkański Ośrodek Rekolekcyjno-Powołaniowy organizuje w lipcu rekolekcje "Śladami św. Franciszka i innych świętych". Szczegóły dotyczące udziału są na kartkach po chórem.

 8. Dyrektor i nauczyciele szkoły podstawowej nr. 119, w Krakowie ul. Czerwińskiego 1, zapraszają przedszkolaki wraz z rodzicami, na dzień otwarty w sobotę 22 lutego b.r. od godz. 10.00 do 13.00.

 9. Akcja katolicka przy parafii św. Jadwigi zaprasza na prelekcję ks. Dariusza Oko o inwazji i ideologii Gender. Prelekcja odbędzie się we wtorek 18 lutego o godz. 19.15 w Sali teatralnej przy kościele św. Jadwigi Królowej. Wszystkich gorąco zapraszamy do skorzystania z okazji spotkania się z ks. Oko, który jest bardzo dobrym znawcą tej tematyki.

 10. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

RODO

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.