1. Dzisiaj o godz. 19.00 – Nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

  • We środę - w tym dniu swoje imieniny obchodzi O. Manswet Zawada. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; zdrowia i Bożego błogosławieństwa w życiu zakonnym i kapłańskim oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

  • W sobotę - święto katedry św. Piotra, Apostoła.

 3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej;
  • klas pierwszych – w poniedziałek o godz. 17.00,
  • n
  • klas drugich – we wtorek o godz. 17.00,
  • klas trzecich - środę o godz. 17.00.

 4. Z radością pragniemy poinformować, że alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej; Maciej Kłos, nasz parafianin, dnia 8 maja b.r. pragnie przyjąć świecenia diakonatu. Polecamy naszego parafianina, waszej modlitewnej pamięci.

 5. Dzisiaj przedstawiciele naszej parafii będą kwestować na pokrycie kosztów związanych z ogrzewaniem naszej świątyni, domu klasztornego i sal katechetycznych.

 6. Franciszkanie - opiekunowie Miejsc świętych zapraszają na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 3- 10 maja b.r. Wylot z Warszawy. Bliższe informacje znajdują na ulotkach w kruchcie kościoła, lub można je uzyskać bezpośrednio w Komisariacie Ziemi Świętej, przy ul. Reformackiej 4.

 7. Nasz Franciszkański Ośrodek Rekolekcyjno-Powołaniowy organizuje w lipcu rekolekcje "Śladami św. Franciszka i innych świętych". Szczegóły dotyczące udziału są na kartkach po chórem.

 8. Dyrektor i nauczyciele szkoły podstawowej nr. 119, w Krakowie ul. Czerwińskiego 1, zapraszają przedszkolaki wraz z rodzicami, na dzień otwarty w sobotę 22 lutego b.r. od godz. 10.00 do 13.00.

 9. Akcja katolicka przy parafii św. Jadwigi zaprasza na prelekcję ks. Dariusza Oko o inwazji i ideologii Gender. Prelekcja odbędzie się we wtorek 18 lutego o godz. 19.15 w Sali teatralnej przy kościele św. Jadwigi Królowej. Wszystkich gorąco zapraszamy do skorzystania z okazji spotkania się z ks. Oko, który jest bardzo dobrym znawcą tej tematyki.

 10. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom, życzymy błogosławionej i radosnej niedzieli w gronie rodzinnym. Niech dobry Bóg błogosławi każdy dzień nowego tygodnia. A Maryja Niepokalana; niech wyprasza Wam wszelkie potrzebne łaski u swojego Syna.

RODO

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.

Odwiedzający

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.