1. Dzisiaj – o godz. 15.00 - Adoracja Najśw. Sakramentu, o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00 - Msza św. w intencji Członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek - o godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  • We wtorek - wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana.
  • W środę - Wspomnienie św. Franciszka, Antoniego Fasaniego, kapłana.
  • W piątek – święto Wszystkich świętych Zakonu Franciszkańskiego.
  • W sobotę – święto św. Andrzeja Apostoła.

 3. Od przyszłej niedzieli można zamawiać intencje Mszy św. na rok 2014.

 4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni. Zebrano kwotę wys. 3.832zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne "Bóg zapłać".

 5. W przyszłą niedzielę przed świątynią; odbędzie się kiermasz rękodzieła osób ze świetlicy wielopokoleniowej i osób niepełnosprawnych.

 6. Klub seniora „Azory" ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłą wystawę prac seniorów naszej parafii. Będzie można nacieszyć oczy przepięknymi haftowanymi i malowanymi kopiami obrazów między innymi Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Makowskiego i Józefa Chełmońskiego, a także - w podzięce za wsparcie naszych seniorów - otrzymać drobiazgi do dekoracji wigilijnego stołu i choinki oraz kartki na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

 7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.