1. Dzisiaj – o godz. 15.00 - Adoracja Najśw. Sakramentu, o godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00 - Msza św. w intencji Członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek - o godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  • We wtorek - wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana.
  • W środę - Wspomnienie św. Franciszka, Antoniego Fasaniego, kapłana.
  • W piątek – święto Wszystkich świętych Zakonu Franciszkańskiego.
  • W sobotę – święto św. Andrzeja Apostoła.

 3. Od przyszłej niedzieli można zamawiać intencje Mszy św. na rok 2014.

 4. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele naszej kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni. Zebrano kwotę wys. 3.832zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne "Bóg zapłać".

 5. W przyszłą niedzielę przed świątynią; odbędzie się kiermasz rękodzieła osób ze świetlicy wielopokoleniowej i osób niepełnosprawnych.

 6. Klub seniora „Azory" ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłą wystawę prac seniorów naszej parafii. Będzie można nacieszyć oczy przepięknymi haftowanymi i malowanymi kopiami obrazów między innymi Stanisława Wyspiańskiego, Tadeusza Makowskiego i Józefa Chełmońskiego, a także - w podzięce za wsparcie naszych seniorów - otrzymać drobiazgi do dekoracji wigilijnego stołu i choinki oraz kartki na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

 7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

RODO

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.

Odwiedzający

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.