1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej.

• W poniedziałek - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • We wtorek - wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.
    • W środę - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
    • W czwartek - wspomnienie Ofiarowania Najświetrzej Mari Panny.
    • W Piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
    • W niedzielę – ostatnia niedziela Roku liturgicznego - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - święto patronalne Akcji Katolickiej. O godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00- Msza św. w intencji Członków Parafialnego Oddziału akcji katolickiej.

3. Dzisiaj, trzecią niedzielę miesiąca listopada przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza i zachęca do oglądnięcia wystawy „Powstanie Styczniowe w pamięci i kulturze polskiego narodu". Wystawa będzie dostępna dzisiaj ; w dolnej kaplicy naszego kościoła, w godzinach 6: 30 do 14: 30 i od 18: 40 do 21. (wybrane zdjęcia)

W tym roku obchodzimy 150. rocznicę powstania i przez cały rok staramy się przypominać o tych mało znanych wydarzeniach, jednocześnie tragicznych, ale kształtujących patriotyczne postawy następnych pokoleń. Niech odwiedzenie wystawy będzie okazją do poznania niektórych historycznych faktów i złożenia naszego hołdu bohaterskim powstańcom.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.