1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej.

• W poniedziałek - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
    • We wtorek - wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.
    • W środę - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
    • W czwartek - wspomnienie Ofiarowania Najświetrzej Mari Panny.
    • W Piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
    • W niedzielę – ostatnia niedziela Roku liturgicznego - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - święto patronalne Akcji Katolickiej. O godz. 16.00 - Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. O godz. 18.00- Msza św. w intencji Członków Parafialnego Oddziału akcji katolickiej.

3. Dzisiaj, trzecią niedzielę miesiąca listopada przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza i zachęca do oglądnięcia wystawy „Powstanie Styczniowe w pamięci i kulturze polskiego narodu". Wystawa będzie dostępna dzisiaj ; w dolnej kaplicy naszego kościoła, w godzinach 6: 30 do 14: 30 i od 18: 40 do 21. (wybrane zdjęcia)

W tym roku obchodzimy 150. rocznicę powstania i przez cały rok staramy się przypominać o tych mało znanych wydarzeniach, jednocześnie tragicznych, ale kształtujących patriotyczne postawy następnych pokoleń. Niech odwiedzenie wystawy będzie okazją do poznania niektórych historycznych faktów i złożenia naszego hołdu bohaterskim powstańcom.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.