1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej.

• W poniedziałek - Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny – o godz. 18.30 - uroczysta Msza św. Również w tym dniu swoje imieniny obchodzi O. Marcin Kordowisko. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • We wtorek - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • W środę - Wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polskich.
    • W Piątek – Swoje imieniny obchodzi O. Albert Matuszyk. Ojcu solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; zdrowia i Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca listopada przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza i zachęca do oglądnięcia wystawy „Powstanie Styczniowe w pamięci i kulturze polskiego narodu". Wystawa będzie dostępna tylko przez dwie niedziele: 10 i 17 listopada, w dolnej kaplicy naszego kościoła, w godzinach 6:30 do 14:30 i od 18:40 do 21. (wybrane zdjęcia)
    W tym roku obchodzimy 150. rocznicę powstania i przez cały rok staramy się przypominać o tych mało znanych wydarzeniach, jednocześnie tragicznych, ale kształtujących patriotyczne postawy następnych pokoleń. Niech odwiedzenie wystawy będzie okazją do poznania niektórych historycznych faktów i złożenia naszego hołdu bohaterskim powstańcom.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Kancelaria parafialna będzie czynna w lipcu i sierpniu jedynie popołudniami: w poniedziałki, środy i piątki w godz. 17.00-18.00.