1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej.

• W poniedziałek - Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny – o godz. 18.30 - uroczysta Msza św. Również w tym dniu swoje imieniny obchodzi O. Marcin Kordowisko. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • We wtorek - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
    • W środę - Wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polskich.
    • W Piątek – Swoje imieniny obchodzi O. Albert Matuszyk. Ojcu solenizantowi życzymy wielu łask Bożych; zdrowia i Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Niepokalanej.

3. W przyszłą niedzielę, trzecią miesiąca listopada przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. na potrzeby naszej świątyni.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza i zachęca do oglądnięcia wystawy „Powstanie Styczniowe w pamięci i kulturze polskiego narodu". Wystawa będzie dostępna tylko przez dwie niedziele: 10 i 17 listopada, w dolnej kaplicy naszego kościoła, w godzinach 6:30 do 14:30 i od 18:40 do 21. (wybrane zdjęcia)
    W tym roku obchodzimy 150. rocznicę powstania i przez cały rok staramy się przypominać o tych mało znanych wydarzeniach, jednocześnie tragicznych, ale kształtujących patriotyczne postawy następnych pokoleń. Niech odwiedzenie wystawy będzie okazją do poznania niektórych historycznych faktów i złożenia naszego hołdu bohaterskim powstańcom.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.