1. Dzisiaj – o godz. 19.00 - nabożeństwo drogi krzyżowej. Przez cały miesiąc listopad w naszej świątyni czytanie wypominek o godz. 17.45, o godz. 18.00 - droga krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszej świątyni, a następnie o godz. 18.30 - Msza św. na sposób gregoriański za zmarłych.

2. Za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne modlimy się w każdą niedziele o godz. 11.40 i na Mszy św. o godz. 12.00.

3. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz dniach od 1 do 8 listopada i pomodlą się za zmarłych zyskują dla nich odpust zupełny.

4. Również dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej Referenta ds. młodzieży i powołań - O. Lecha Dorobczyńskiego, który wygłosi okolicznościowe Słowo Boże. Po Mszach św. można będzie zaopatrzyć się w pozycje książkowe: ks. Biskupa Grzegorza Rysia "Franciszek - życie, miejsca i słowa", oraz „Praktykujący, ale czy... wierzący?"- O. Lech Dorobczyński.

• W poniedziałek - wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
    • We wtorek - swoje imieniny obchodzi O. Tobiasz Szczepanik. Ojcu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, w życiu kapłańskim i zakonnym.
    • Czwartek - od godz. 9.00 - kapłani będą odwiedzać chorych parafian z posługą sakramentalną. O godz. 16.30 - koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. 17.00 - Msza święta w intencji Przyjaciół Koła Radia Maryja.
    • W Piątek - wspomnienie bł. Dunsa szkota, kapłana.
    • W Sobotę – święto poświecenia Bazyliki Laterańskiej.

6. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej
    • klas pierwszych - w poniedziałek o godz. 17.00,
    • drugich - we wtorek o godz. 17.00
    • i trzecich - w środę o godz. 17.00.

7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza i zachęca do oglądnięcia wystawy „Powstanie Styczniowe w pamięci i kulturze polskiego narodu". Wystawa będzie dostępna tylko przez dwie niedziele, 10 i 17 listopada, w dolnej kaplicy naszego kościoła, w godzinach 6:30 do 14:30 i od 18:40 do 21.
    W tym roku obchodzimy 150. rocznicę powstania i przez cały rok staramy się przypominać o tych mało znanych wydarzeniach, jednocześnie tragicznych, ale kształtujących patriotyczne postawy następnych pokoleń. Niech odwiedzenie wystawy będzie okazją do poznania niektórych historycznych faktów i złożenia naszego hołdu bohaterskim powstańcom.
  8. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.