1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana. Również w tym dniu o godz. 18.30 – Msza św. z modlitwami o uwolnienie i uzdrowienie.
    • w środę – wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.
    • w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana.
    • w sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika.

3. Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby wielbić i służyć Panu Bogu przy Ołtarzu, w zgromadzeniu Liturgicznej Służby Ołtarza, na spotkania formacyjne w każdą sobotę o godz. 10.00. Spotkania w tym roku będzie prowadził O. Manswet Zawada - Opiekun ministrantów.

4. W ubiegłą niedzielę po Mszach świętych, Przedstawiciele naszej parafii kwestowali, na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia w naszej świątyni. Zebrano łączną kwotę 2.896 zł. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

5. W przyszłą niedzielę- 29 września, Pielgrzymka Franciszkańskiego Zakonu Świeckich z Regionu Małopolski, do Kalwarii Zebrzydowskiej.

6. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.