1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza - papieża i Cypriana - biskupa.
    • we ptorek - święto stygmatów św. Franciszka z Asyżu.
    • w środę - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży.
    • n
    • w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja, Kim Taegon, kapłana Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
    • w sobotę – Święto św. Mateusza; Apostoła i Ewangelisty.

3. Zapraszamy dziewczęta, chłopców, którzy chcieliby wielbić Boga; swoim śpiewem do wspólnoty Scholii parafialnej działającej przy naszej parafii. Spotkania w każdy piątek o godz. 16.00.

4. Dzisiaj po Mszach świętych Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia w naszej świątyni.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy ra dosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.