1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie świętych męczenników: Korneliusza - papieża i Cypriana - biskupa.
    • we ptorek - święto stygmatów św. Franciszka z Asyżu.
    • w środę - święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży.
    • n
    • w piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja, Kim Taegon, kapłana Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
    • w sobotę – Święto św. Mateusza; Apostoła i Ewangelisty.

3. Zapraszamy dziewczęta, chłopców, którzy chcieliby wielbić Boga; swoim śpiewem do wspólnoty Scholii parafialnej działającej przy naszej parafii. Spotkania w każdy piątek o godz. 16.00.

4. Dzisiaj po Mszach świętych Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia w naszej świątyni.

5. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy ra dosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Maksymalna ilość osób w świątyni

Informujemy, że według najnowszych rozporządzeń Władz Państwowych od dnia 30.05.2020, w kościołach zniesione zostały limity dotyczące liczby wiernych przebywających w Świątyni.

Przypominamy jednak o obowiązku noszenia maseczek ochronnych i zachowaniu podstawowych środków ostrożności i bezpieczeństwa.

Liczymy na Waszą odpowiedzialność.

Kończy się ogólna dyspensa od udziału w niedzielnej Mszy Św. - Szczegóły.

Dyspensa obowiązuje:
- osoby w wieku 65 lat i więcej,
- osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),
- osoby, które czują obawę przed zarażeniem.