1. Dzisiaj o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek - wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Również w tym dniu spotkanie Zelatorów Żywego Różańca po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 - w salce katechetycznej.
  • w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  • w sobotę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

 3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych; w poniedziałek o godz. 17.00, klas drugich; we wtorek o godz. 17.00 i klas trzecich; w środę o godz. 17.00.

 4. Zapraszamy dziewczęta, chłopców, którzy chcieliby wielbić Boga; swoim śpiewem do wspólnoty scholii parafialnej działającej przy naszej parafii. Spotkania w każdy piątek o godz. 17.00.

 5. W przyszłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia w naszej świątyni.

 6. Szkoła językowa ARDENT I – zaprasza na lekcje języka angielskiego i niemieckiego; dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się 1 x lub 2 x w tygodniu, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie, ul. Chełmońskiego 24.

 7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy ra dosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.