1. Dzisiaj o godz. 18.00 - Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca. O godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • w poniedziałek - wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Również w tym dniu spotkanie Zelatorów Żywego Różańca po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 - w salce katechetycznej.
  • w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  • w sobotę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

 3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sakr. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych; w poniedziałek o godz. 17.00, klas drugich; we wtorek o godz. 17.00 i klas trzecich; w środę o godz. 17.00.

 4. Zapraszamy dziewczęta, chłopców, którzy chcieliby wielbić Boga; swoim śpiewem do wspólnoty scholii parafialnej działającej przy naszej parafii. Spotkania w każdy piątek o godz. 17.00.

 5. W przyszłą niedzielę Przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali po Mszach św. spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia w naszej świątyni.

 6. Szkoła językowa ARDENT I – zaprasza na lekcje języka angielskiego i niemieckiego; dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia odbywają się 1 x lub 2 x w tygodniu, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie, ul. Chełmońskiego 24.

 7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy ra dosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

RODO

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.

Jubileusz Parafii

Msze Św.

Msze Św. w niedzielę i święta obowiązkowe
6:00, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:15 (nie ma w lipcu i sierpniu), 18:00, 20:00

Msze Św. w święta zniesione
6:30, 7:30*, 8:30, 10:00, 17:00, 18:30

Msze Św. w dni powszednie
6:30, 7:00, 7:30 (z wyjątkiem adwentu oraz nie ma w lipcu i sierpniu),

8:00, 18:30

Więcej

Odwiedzający

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.