1. Dzisiaj o godz. 19.00 - nieszpory niedzielne.

• w poniedziałek - wspomnienie św. Hieronima - kapłana i doktora Kościoła.
    • we wtorek - wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus. Rozpoczęcie „Triduum” - nabożeństwa, przygotowującego nas do uroczystości św. Franciszka z Asyżu, połączone z Mszą św. i okolicznościową homilią, na Mszy św. o godz. 18.30.
    • w środę – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
    • w czwartek – o godz. 9.00 - udamy się z posługą sakramentalną do chorych naszej parafii. O godz. 16.30 - koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 17.00 - Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. Również w tym dniu o godz. 18.30 - wieczorna Msza św. po niej nabożeństwo tzn. „Transitus” (wspomnienie błogosławionej śmierci św. Franciszka), które poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.
    • w piątek – Uroczystość Świętego Ojca naszego Franciszka. O godz. 16.30 – spowiedź dzieci i młodzieży naszej parafii, o godz. 17.00 - Msza św. dla nich o godz. 17.45 nabożeństwo różańcowe. O godz. 18.30 Msza św. w intencji Misji św. i misjonarzy.

3. Nabożeństwa różańcowe w naszej świątyni, będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.45, a niedziele o godz. 19.00. Prowadzić je będą:
    • w poniedziałki – Franciszkański Zakon Świeckich,
    • we wtorki - Akcja Katolicka,
    • w środy - dzieci,
    • w czwartki – Koło Przyjaciół Radia Maryja,
    • w piątki - Liturgiczna Służba Ołtarza,
    • w soboty – Róże Żywego Różańca,
    • w niedziele – kapłani.

4. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.

Spowiedź Święta

Spowiedź święta jest możliwa jedynie indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez dzwonek na furcie klasztornej. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień. Istnieje też możliwość przyjęcia Komunii świętej na tych samych zasadach.