1. Dzisiaj  o godz. 19.00 - nabożeństwo czerwcowe.

  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    W poniedziałek - wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego - zakonnika.
    W piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi - zakonnika.

  3. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej informuje, że wyjazd na 3-dniową pielgrzym­kę do sanktuariów Podkarpacia nastąpi w piątek 21 czerwca. Zbiórka przy auto­karze i sprawdzenie obecności o godzinie 7:45 przy ul. Chełmońskiego, przed budynkiem liceum. Program pielgrzymki otrzymają uczestnicy w dniu wyjazdu, teraz można zapo­znać się z nim w gablocie Akcji Katolickiej. W dniu dzisiejszym można uzupełnić wpłaty w zakrystii po Mszach św. o godz. 9, 10: 30 i 12.

  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja, zaprasza na XXI pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę w dniach 13 -14 lipca b.r. Pielgrzymka dwudniowa z noclegiem. W Roku Wiary pragniemy całkowicie zawierzyć się Maryi i prosić Ją, aby prowadziła nas drogami wiary do Jezusa. Koszt pielgrzymki 100 zł. Szczegółowy program w gablocie K. P. R. M., zapisy w zakrystii.

  5. Dzisiaj po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii będą kwestowali na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia, o czym pisaliśmy szczegółowiej w parafialnym piśmie „Nasza Wspólnota” w maju.

  6. Poradnia lekarza rodzinnego świadczy opiekę medyczną dla dorosłych i dzieci od poniedziałku do piątku od 08.00 do 18.00. W przychodni obowiązuje rejestracja pacjentów, której można dokonać osobiście lub telefonicznie (tel. 12 3506221). Pacjenci przyjmowani są w dniu zgłoszenia.

  7. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.