1. Dzisiaj  o godz. 19.00 - nabożeństwo czerwcowe.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W poniedziałek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  W  piątek – wspomnienie św. Ireneusza Biskupa i męczennika. Również w tym dniu o godz. 8.00 - Uroczysta Msza św. na zakończenie roku katechetycznego i szkolnego 2012/2013.
  W sobotę - Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 7.30, 8.00. O godz. 18.00 - nabożeństwo czerwcowe; o godz. 18.30 – ostatnia Msza św.

 3. W ubiegłą niedzielę po Mszach św. przedstawiciele naszej parafii kwestowali na spłacenie raty za wykonanie nagłośnienia, o czym pisaliśmy szczegółowiej w parafialnym piśmie „Nasza Wspólnota” w maju. Zebrano kwotę wys. 4. 160 zł. Za wszystkie ofiary składamy z serca płynące „Bóg zapłać.”

 4. We wtorek 25 czerwca o godz. 18.30. Msza św. wstawiennicza o uzdrowienie i uwolnienie.

 5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 - adoracja Eucharystyczna, która poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich, o godz. 16.00 - Msza św. dla nich.

 6. Scholka parafialna, przygotowująca oprawę muzyczną na niedzielną Mszę św. dziecięcą, dzisiaj będzie zbierać dobrowolne ofiary na dofinansowanie wyjazdu naszych dzieci na letni wypoczynek.

 7. Poradnia Leczenia Uzależnień na ul. Radzikowskiego 29 zaprasza hazardzistów i ich rodziny i bliskich na bezpłatne konsultacje psychologiczne oraz porady prawne i ekonomiczne. Plakaty widnieją w gablocie a ulotki znajdują się w kruchcie Kościoła.

 8. Wszystkim naszym Parafianom i Dobrodziejom oraz Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy radosnego przeżywania niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.