Różaniec - Fatima

1. Obchodzimy dziś XXIV Dzień Papieski pod hasłem: ,"Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia". Po Mszach świętych przeprowadzana będzie kwesta na rzecz papieskiej Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła; za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na zakończenie nabożeństw fatimskich.
    • We wtorek: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
    • W środę: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
    • W czwartek: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
    • W piątek: Święto św. Łukasza, Ewangelisty.
    • W sobotę: wspomnienie św. Piotra z Alkantary, kapłana.
  4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmowane są wypominki miesięczne i roczne. Kartki wypominkowe można zabrać ze stolików przy wyjściach z kościoła. Prosimy o zaznaczenie na kartkach rodzaju wypominek (roczne lub miesięczne) oraz o wypisywanie ich wyraźnymi, najlepiej drukowanymi literami.
  5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii po Mszach świętych. U brata Daniela można nabyć również kalendarze misyjne na Nowy Rok. Dochód z kalendarzy zostanie przeznaczony na franciszkańskie cele misyjne.
  6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Krzysztof Budziński, śp. Cecylia Mech, śp. Henryk Puchała, śp. Stanisława Szarek oraz śp. Elżbieta Koćma. Wieczne odpoczywanie…
  7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego oraz nieustannej opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.