1. Dzisiaj o godz.19.00 - nieszpory kolędowe.

 2. W Czwartek - wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych parafian. O godz. 16.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.00 - Msza św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo przy złóbku, uwielbiając Najśw. Imię Jezus.
  W Piątek - o godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o godz. 17.00- Msza św. dla nich. O godz. 18.00 – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o godz. 18.30 – Msza św. w int. Misji św. i Misjonarzy.
  W Niedzielę – Uroczystość objawienia Pańskiego.

 3. Rozpoczynamy czas modlitwy przygotowującej nas na nawiedzenie naszej Parafii przez JEZUSA MIŁOSIERNEGO w obrazie JEZU, UFAM TOBIE i relikwii Apostołów Miłosierdzia Bożego: św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Dlatego w przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie przedstawicieli Wspólnot Parafialnych o godz. 15.00 w salce katechetycznej.

 4. Od środy rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwaną kolędą. Wizytę Duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone ze wspólną modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był krzyż, świece i woda święcona.

 5. W czasie trwania kolędy – KANCELARIA PARAFIALNA będzie nieczynna w godzinach popołudniowych.

 6. PLAN WIZYTY DUSZPASTESKIEJ 2013
   Data Godzina rozpoczęcia  Adres
  2 stycznia 2013 - środa od godz. 16:00

  ul. Palacha 15

  ul. Makowskiego blok nr 8

  3 stycznia 2013 - czwartek od godz. 16:00

  ul. Makowskiego blok 18

  ul. Makowskiego blok 20

  4 stycznia 2013 - piątek od godz. 16:00

  ul. Wielkotyrnowska blok 39

  ul. Wielkotyrnowska blok 20

  5 stycznia 2013 - sobota od godz. 15:00

  ul. Chełmońskiego blok 4

  ul. Stachiewicza - domki

  ul. Wielkotyrnowska - domki

  6 stycznia 2013 - niedziela -------

  Uroczystość Objawienia Pańskiego – Wizyty duszpasterskiej Rodzin  NIE BĘDZIE.

 7. Drodzy Parafianie, na zakończenie dzisiej­szej Eucharystii pragniemy Wam złożyć płynące z serca Życzenia Noworoczne;
  Niech nadzieja, wzajemna miłość i dobroć umacnia Wasze życie, a Łaska Boża i opieka Matki Bożej - Patronki naszej parafii; umacnia nas i zachęca do budowania jeszcze głębszych więzi społecznych i ugrun­towania wiary na mocnym fundamencie. Za wszelkie do­bro dziękujmy Bogu Trójjedynemu, Patronce naszej Parafii i Wam, drodzy Parafianie, zmierzający z nami co­dziennie do Domu Ojca.