1. Dzisiaj o godz.19.00 - nieszpory niedzielne.

2. Poniedziałek - o godz. 18.00 - nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne; o godz. 18.30 - Msza św. na zakończenie Starego Roku, z okolicznościowym kazaniem.
    We Wtorek - Nowy Rok Pański 2013 - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. tak jak w każdą niedzielę.
    W środę – wspomnienie świętych; Bazylego i Grzegorza z Nazianzu, biskupów i doktorów Kościoła.
    W Czwartek - wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Od godz. 9.00 kapłani udadzą się z posługą sakramentalną do chorych parafian. O godz. 16.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.00- Msza św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja. Po Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo przy złóbku , uwielbiając Najśw. Imię Jezus.
    W Piątek - o godz. 16.30 spowiedź dzieci i młodzieży, o godz. 17.00- Msza św. dla nich. O godz. 18.00 – nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, o godz. 18.30 – Msza św. w int. Misji św. i Misjonarzy.
    W Niedzielę – Uroczystość objawienia Pańskiego.

3. Rozpoczynamy czas modlitwy przygotowującej nas na nawiedzenie naszej Parafii przez JEZUSA MIŁOSIERNEGO w obrazie JEZU, UFAM TOBIE i relikwii Apostołów Miłosierdzia Bożego: św. Siostry Faustyny i bł. Jana Pawła II. Dlatego w przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie przedstawicieli Wspólnot Parafialnych o godz. 15.00 w salce katechetycznej.

4. Od środy rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską Rodzin naszej parafii, zwaną kolędą. Wizytę Duszpasterską potraktujmy, jako spotkanie połączone ze wspólną modlitwą. Duszpasterze odwiedzający dom, czy mieszkanie przychodzą do Rodziny przede wszystkim z Bożym Błogosławieństwem. W czasie wizyty duszpasterskiej, prosimy, aby na stole nakrytym białym obrusem, był krzyż, świece i woda święcona.

5. PLAN WIZYTY DUSZPASTESKIEJ 2013
     Data Godzina rozpoczęcia  Adres
    2 stycznia 2013 - środa od godz. 16:00

ul. Palacha 15

ul. Makowskiego blok nr 8

3 stycznia 2013 - czwartek od godz. 16:00

ul. Makowskiego blok 18

ul. Makowskiego blok 20

4 stycznia 2013 - piątek od godz. 16:00

ul. Wielkotyrnowska blok 39

ul. Wielkotyrnowska blok 20

5 stycznia 2013 - sobota od godz. 15:00

ul. Chełmońskiego blok 4

ul. Stachiewicza - domki

ul. Wielkotyrnowska - domki

6 stycznia 2013 - niedziela -------

Uroczystość Objawienia Pańskiego – Wizyty duszpasterskiej Rodzin  NIE BĘDZIE.

6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.