Matka Boska - Kościół Franciszkanów Kraków

1. Dziś na terenie naszej Parafii wolontariusze przeprowadzają zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Łazarza w ramach akcji „Pola nadziei”. Za wszelkie złożone ofiary pragniemy złożyć z serca płynące „Bóg zapłać”.
    O godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
    • W poniedziałek: Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
    • We wtorek: o godz. 18.30 czwarty dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy z kazaniem nowennowym.
    • W środę: Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.
    • W czwartek: o godz. 18.30 Msza święta w intencji Akcji Katolickiej.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania:
    • w poniedziałek o godz. 17.00 dla klas szóstych
    • we wtorek o godz. 17.00 dla klas siódmych.
  4. W najbliższy piątek, 10 maja, w związku ze spowiedzią dzieci pierwszokomunijnych, nie będzie wystawienia i adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 15.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 12 maja, o godz. 10.00 w naszej Świątyni odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Z tego względu w tym dniu nie będzie Mszy świętej o godz. 10.30.
  6. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w naszej Świątyni odbywają się od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 19.00.
  7. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Paweł Rogalski, śp. Stefan Jarosz, śp. Elżbieta Śliwa oraz śp. Józef Wardyński. Wieczne odpoczywanie...
  9. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Najświętszej na cały rozpoczynający się tydzień.