1. Dzisiaj – Na Mszy św. o godz. 10.30 - poświęcanie medalików dla dzieci komunijnych. O godz.19.00 - godzinki ku czci N.M.P.

 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  W Poniedziałek - od godz. 18.30 - Msza św. z modlitwami o uzdrowienie i uwolnienie.
  W Piątek - wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła.

 3. W tym tygodniu katechezy przygotowujące do sak. Bierzmowania dla młodzieży gimnazjalnej klas pierwszych; w poniedziałek - o godz. 17.00, dla klas trzecich - we wtorek; o godz. 17.00, dla klas drugich - w środę o godz. 17.00.

 4. Przez cały okres Adwentu w sprzedaży będą wigilijne świece Caritas. Zachęcamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy najuboższym dzieciom. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby naszej świątyni.

 5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej oraz Bolesław Kosior radny Miasta Krakowa, organizator wystawy, członek Akcji Katolickiej Zapraszają na wystawę Maryjną pt. „Polskie Madonny”. Zorganizowaną z okazji święta naszej Parafii to jest Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Kraków ul. Chełmońskiego 41
  Wystawa będzie znajdować się w dolnej kaplicy Kościoła i zwiedzać ją będzie można w dwie kolejne niedziele 9 i 16 grudnia 2012 roku po każdej Mszy św. Wybrane zdjęcia można obejrzeć na stronie galerii.

 6. Wszystkim Parafianom i Dobrodziejom i Przyjaciołom naszej franciszkańskiej świątyni; życzymy radosnej niedzieli w gronie rodzinnym i daru Bożego błogosławieństwa na rozpoczynający się tydzień.