Archanioł Michał - Fonte Colombo

 

 1. Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
  • W poniedziałek: wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera.
  • W środę: wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.
  • W czwartek: wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  • W piątek: Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • W sobotę: wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
 3. W przyszłą niedzielę, 1 października, na Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast po Mszy świętej zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na spotkanie do salki katechetycznej.
 4. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy w naszej Świątyni nabożeństwa różańcowe. Będą one sprawowane przez cały październik od poniedziałku do soboty o godz. 17.45, a w niedziele o godz. 19.00. Różaniec poprowadzą:
  • w poniedziałki Franciszkański Zakon Świeckich;
  • we wtorki Akcja Katolicka;
  • w środy szafarze;
  • w czwartki Koło Przyjaciół Radia Maryja;
  • w piątki Liturgiczna Służba Ołtarza i dzieci;
  • w soboty Róże Żywego Różańca;
  • w niedziele kapłani.
 5. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 6. W tym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej odeszli do Wieczności: śp. Zygmunt Gorzkowski, śp. Jerzy Waga oraz śp. Elżbieta Żurek. Wieczne odpoczywanie…
 7. Wszystkim Parafianom oraz dobrodziejom, sympatykom i gościom naszej franciszkańskiej Świątyni pragniemy życzyć obfitości Bożego błogosławieństwa oraz nieustannej opieki Matki Niepokalanej na cały rozpoczynający się tydzień.